Hovedkontoret

Vikoddenveien 137, 1930 Aurskog

Telefon
63 86 59 00
E-post
firmapost@stangeskovene.no
Åpningstider
Mandag - Fredag08:00 - 16:00

Om oss

Stangeskovenes hovedkontor ligger ved Vikodden Bruk på Nordre Mangen i Aurskog-Høland kommune, og er kontorsted for vår Hovedadministrasjon og Skog- og eiendomsavdeling.

Kontaktpersoner

Erik Toverud

ERIK TOVERUD

Administrerende direktør982 46 707erik.toverud@stangeskovene.no
Sverre Kværner

SVERRE KVÆRNER

Leder Handel og Industri952 43 807sverre.kvaerner@stangeskovene.no
Kenneth Sveen

KENNETH SVEEN

Økonomisjef980 08 355kenneth.sveen@stangeskovene.no
Finn Thore Amundsen

FINN THORE AMUNDSEN

Markedssjef Handel901 12 702finn.thore.amundsen@stangeskovene.no
Anders Lorang Svendsen

ANDERS LORANG SVENDSEN

KAM Handel og industri419 04 374anders.svendsen@stangeskovene.no
Christian Rudi Andersen

CHRISTIAN RUDI ANDERSEN

Salgsleder Proff Romerike958 72 712christian.andersen@stangeskovene.no
Lillan Eriksen

LILLAN ERIKSEN

Lønn og personal472 76 947lillan.eriksen@stangeskovene.no
Rita Kolstad

RITA KOLSTAD

Økonomikonsulent952 73 795rita.kolstad@stangeskovene.no
Line Brynhildsen Løvli

LINE BRYNHILDSEN LØVLI

Konserncontroller911 62 425line.lovli@stangeskovene.no