Velg varehuset du ønsker å handle fra
Se priser og lagerstatus på alle varer

Tistedal

Aremarkveien 44, 1792 Tistedal

Org. nr. 917 973 768 MVA

Telefon
69 19 08 00
E-post
post.tistedal@stangeskovene.no
Åpningstider
Mandag - Fredag07:00 - 17:00
Lørdag09:00 - 14:00
Spesielle åpningstider
Fra 1. juli - 4. August har vi følgende åpningstider: Mandag - Fredag 08.00-1600 Lørdag 09.00-14.00 God Sommer!

Vi tar ansvar for vår miljøpåvirkning
Dette er oss!
Dette er oss!

Dette er oss!

-klikk deg inn på saken og bli kjent med Stangeskovene Tistedal og Bjørnstad Bruk

Vi har hatt besøk av Halden Arbeiderblad. De lager en stor serie om næringslivet i Halden. Nå var turen kommet til oss. Her blir du kjent med noen av de ansatte og litt av historien vår.

Dette er oss!
Dette er oss!

Dette er oss!

-klikk deg inn på saken og bli kjent med Stangeskovene Tistedal og Bjørnstad Bruk

Vi har hatt besøk av Halden Arbeiderblad. De lager en stor serie om næringslivet i Halden. Nå var turen kommet til oss. Her blir du kjent med noen av de ansatte og litt av historien vår.

Få med deg vår panelbrosjyre!

-Finnes også på Engelsk og Polsk
Produktbrosjyrer
Få med deg vår panelbrosjyre!
Få med deg vår panelbrosjyre!
Få med deg vår panelbrosjyre!
Få med deg vår panelbrosjyre!

Få med deg vår panelbrosjyre!

-Finnes også på Engelsk og Polsk
Produktbrosjyrer

Om oss

Stangeskovene Tistedal er et heleid aksjeselskap, organisert sammen med de øvrige byggevareutsalgene i holdingselskapet Stangeskovene Handel AS. Vi tilbyr foruten egenprodusert trelast alt av byggevarer til ditt byggeprosjekt. Stangeskovene Tistedal er Miljøfyrårn-sertifisert.

Kontaktpersoner

Torfinn Bønøgård

TORFINN BØNØGÅRD

Salgsleder911 93 489torfinn.bonogard@stangeskovene.no
Thore Kynningsrud

THORE KYNNINGSRUD

Salgsleder Proff905 12 870thore.kynningsrud@stangeskovene.no
Marius Myren Svendsen

MARIUS MYREN SVENDSEN

Selger986 95 193marius.svendsen@stangeskovene.no
Trond Skipperud

TROND SKIPPERUD

Selger920 15 181trond.skipperud@stangeskovene.no
Petter Dybedahl

PETTER DYBEDAHL

Selger452 15 229Petter.Dybedahl@stangeskovene.no
Kjetil Holter

KJETIL HOLTER

Selger418 69 092kjetil.holter@stangeskovene.no
Kim Uno Jensen

KIM UNO JENSEN

Varemottak906 89 237kim.jensen@stangeskovene.no
Magnus Redi

MAGNUS REDI

Butikk418 69 082magnus.redi@stangeskovene.no
Jan Egil Andersen

JAN EGIL ANDERSEN

Butikk418 69 083jan.egil.andersen@stangeskovene.no
Marina Jørstad

MARINA JØRSTAD

Butikk/Maling418 69 085marina.jorstad@stangeskovene.no
Kathrine Rustand Dybedahl

KATHRINE RUSTAND DYBEDAHL

Butikkleder/Personalansvar418 69 081kathrine.rustand@stangeskovene.no
Line Kasbo

LINE KASBO

Fakturering/markedsføring418 69 080line.kasbo@stangeskovene.no
Ole Aarbu

OLE AARBU

Daglig leder415 41 124ole.aarbu@stangeskovene.no