Stangeskovene Tistedal

Aremarkveien 44, 1792 Tistedal

Telefon
69 19 08 00
E-post
post.tistedal@stangeskovene.no
Åpningstider
Mandag - Fredag07:00 - 17:00
Lørdag09:00 - 14:00
PASS PÅ!
PASS PÅ!

PASS PÅ!

-få det fint hjemme!

Lady Wonderwall: Markedets mest robuste veggmaling - nå enda mattere! LADY Wonderwall gjør det enkelt å holde veggen vakker over tid. De unike egenskapene gir en vakker, robust og flekkavvisende overflate som holder seg vakker lenge. Varig vakre, matte vegger!

Lady Perfection: -gir et perfekt, helmatt tak. Enkel å påføre - uten drypp og søl. Vakkert og skjoldfritt resultat. Dekkgaranti.

PASS PÅ!
PASS PÅ!

PASS PÅ!

-få det fint hjemme!

Lady Wonderwall: Markedets mest robuste veggmaling - nå enda mattere! LADY Wonderwall gjør det enkelt å holde veggen vakker over tid. De unike egenskapene gir en vakker, robust og flekkavvisende overflate som holder seg vakker lenge. Varig vakre, matte vegger!

Lady Perfection: -gir et perfekt, helmatt tak. Enkel å påføre - uten drypp og søl. Vakkert og skjoldfritt resultat. Dekkgaranti.

Få med deg vår panelbrosjyre!

Eller ta en kikk på våre andre produktkataloger
Produktbrosjyrer
Få med deg vår panelbrosjyre!
Få med deg vår panelbrosjyre!
Få med deg vår panelbrosjyre!
Få med deg vår panelbrosjyre!

Få med deg vår panelbrosjyre!

Eller ta en kikk på våre andre produktkataloger
Produktbrosjyrer

Om oss

Stangeskovene Tistedal er et heleid aksjeselskap, organisert sammen med de øvrige byggevareutsalgene i holdingselskapet Stangeskovene Handel AS. Vi tilbyr foruten egenprodusert trelast alt av byggevarer til ditt byggeprosjekt. Vi leverer varer på hele Østlandet.

Kontaktpersoner

Torfinn Bønøgård

TORFINN BØNØGÅRD

Salgsleder911 93 489torfinn.bonogard@stangeskovene.no
Thore Kynningsrud

THORE KYNNINGSRUD

Salgsleder Proff905 12 870thore.kynningsrud@stangeskovene.no
Marius Myren Svendsen

MARIUS MYREN SVENDSEN

Selger482 63 236marius.svendsen@stangeskovene.no
Trond Skipperud

TROND SKIPPERUD

Selger482 49 593trond.skipperud@stangeskovene.no
Terje Ridderseth

TERJE RIDDERSETH

Selger418 69 092terje.ridderseth@stangeskovene.no
Kim Uno Jensen

KIM UNO JENSEN

Varemottak906 89 237kim.jensen@stangeskovene.no
Magnus Redi

MAGNUS REDI

Butikk418 69 082magnus.redi@stangeskovene.no
Jan Egil Andersen

JAN EGIL ANDERSEN

Butikk418 69 083jan.egil.andersen@stangeskovene.no
Marina Jørstad

MARINA JØRSTAD

Butikk/Maling418 69 085marina.jorstad@stangeskovene.no
Kathrine Rustand Dybedahl

KATHRINE RUSTAND DYBEDAHL

Butikkleder/Personalansvar418 69 081kathrine.rustand@stangeskovene.no
Line Kasbo

LINE KASBO

Fakturering/markedsføring418 69 080line.kasbo@stangeskovene.no
Ole Aarbu

OLE AARBU

Daglig leder415 41 124ole.aarbu@stangeskovene.no