Velg varehuset du ønsker å handle fra
Se priser og lagerstatus på alle varer

Årnes

Nedre Hagaveg 17D, 2150 Årnes

Org. nr. 917 973 857 MVA

Telefon
63 90 07 00
E-post
post.aarnes@stangeskovene.no
Åpningstider
Mandag - Fredag07:00 - 17:00
Lørdag09:00 - 14:00

Sommerkampanje

Om oss

Stangeskovene Årnes er distriktets største aktør med et stort varesortiment, spesielt på trelast og tyngre byggevarer. Medarbeidernes kompetanse, eiendommens beliggenhet og den gode markedsutviklingen i Nes har muliggjort veksten siden oppstarten. Våre kunder er primært bosatt i Nes, men vi har også både privat- og proffkunder fra nabokommunene våre. Avdelingen kjennetegnes av bredde i sortimentet, serviceinnstilling, lokal forankring og kunnskap. At Stangeskovene er en stor skogeier også i Nes kommune, gjør Stangeskovene til en viktig lokal bidragsyter utover trelast- og byggevarer. Flere av våre kunder bruker Stangeskovene sine skoger til friluftsliv og rekreasjon, og noen får også skogtjenester utført av Stangeskovenes skogavdeling.

Kontaktpersoner

Ole Knai

OLE KNAI

Daglig leder913 75 969ole.knai@stangeskovene.no
Tor Arne Disenmyren

TOR ARNE DISENMYREN

Driftsleder900 45 732tor.arne.disenmyren@stangeskovene.no
Geir Arne Lindberg

GEIR ARNE LINDBERG

Transportsjef/Varemottak415 09 892geir.arne.lindberg@stangeskovene.no
Glenn Andre Bjørnstad

GLENN ANDRE BJØRNSTAD

Proffselger908 15 822glenn.andre.bjornstad@stangeskovene.no
Karoline Dyb

KAROLINE DYB

Proffselger482 49 022karoline.dyb@stangeskovene.no
Eli Grønås

ELI GRØNÅS

Kundebehandler butikk907 67 923eli.gronas@stangeskovene.no
Natalie Sørensen

NATALIE SØRENSEN

Kundebehandler butikk900 68 790natalie.sorensen@stangeskovene.no
Simen Aaslund

SIMEN AASLUND

Kundebehandler butikk900 30 372simen.aaslund@stangeskovene.no
Roy Sigvartsen

ROY SIGVARTSEN

Trelast900 72 820roy.sivartsen@stangeskovene.no
Ulf Aaslund

ULF AASLUND

Trelast900 40 928ulf.aaslund@stangeskovene.no
Thomas Schøyen

THOMAS SCHØYEN

Trelast900 72 640thomas.schoyen@stangeskovene.no
Bjørn Åge Larsen

BJØRN ÅGE LARSEN

Trelast913 52 749bjorn.age.larsen@stangeskovene.no
Tor Arne Granstrøm

TOR ARNE GRANSTRØM

Transport/Varemottak902 48 028tor.arne.granstrom@stangeskovene.no
Svein Ivar Westvang

SVEIN IVAR WESTVANG

Trelast/Ordreplukker901 93 049svein.westvang@stangeskovene.no
Arnfinn Håkelien

ARNFINN HÅKELIEN

Sjåfør918 35 278arnfinn.haakalien@stangeskovene.no