Velg varehuset du ønsker å handle fra
Se priser og lagerstatus på alle varer

Østmoen

Østsida 43, 2133 Gardvik

Org. nr. 927 841 614 MVA

Telefon
62 97 45 34
E-post
Post.ostmoen@stangeskovene.no
Åpningstider
Mandag - Fredag07:00 - 16:30
Lørdag - Lørdag09:00 - 14:00

Om oss

Velkommen til Stangeskovene Østmoen - din spesialist innen salg av tyngre byggevarer, jernvarer og trelast i Gardvik, Nord-Odal i Innlandet. Vår historie er preget av dedikasjon til kvalitet og service. Hos oss finner du et bredt utvalg av produkter av høyeste standard, som er nøye utvalgt for å møte dine behov. Vårt erfarne team står klare til å hjelpe deg med å finne de rette løsningene for ditt prosjekt, enten det er stort eller lite. Ta gjerne kontakt med oss for mer informasjon eller for å diskutere dine behov. Vi ser frem til å hjelpe deg med ditt neste prosjekt!

Kontaktpersoner

Asgeir Vestli

ASGEIR VESTLI

Daglig leder 481 59 490Asgeir.Vestli@stangeskovene.no
Anstein Køien

ANSTEIN KØIEN

.481 95 444Anstein.Koien@stangeskovene.no
Marit Haugen

MARIT HAUGEN

.629 74 534Marit.Haugen@stangeskovene.no
Christian Kolderup

CHRISTIAN KOLDERUP

.629 74 534Christian.Kolderup@stangeskovene.no
Hans Øyvind Knapper

HANS ØYVIND KNAPPER

.629 74 534Hans.Knapper@stangeskovene.no
Willy Køien

WILLY KØIEN

.629 74 534Willy.Koien@stangeskovene.no