Stangeskovene Bjerke

Nannestadveien 321, 2032 Maura

Telefon
63 99 68 10
E-post
post.bjerke@stangeskovene.no
Åpningstider
Mandag - Fredag07:00 - 18:00
Lørdag09:00 - 15:00

Om oss

I 2005 inngikk daværende Bjerke Trelastutsalg AS et samarbeid med Stangeskovene AS. Tidligere hadde Stangeskovene Bjerke to utsalg i Nannestad kommune, avdeling nord beliggende i Lavskrikevegen og avdeling sør beliggende i Nannestadveien. På sensommeren 2014 startet byggeprosessen som skulle samle utsalgene i Nannestad, avdeling nord og sør, under ett tak. I februar 2015 stod butikken i Nannestadveien 321 klar. Vi ønsker alle hjertelig velkommen til vårt flotte byggevareutsalg!

Kontaktpersoner

Ronald Wiik

RONALD WIIK

Daglig leder954 06 141ronald.wiik@stangeskovene.no
Anne-Lise Korslund

ANNE-LISE KORSLUND

Regnskapssjef952 06 872anne-lise.korslund@stangeskovene.no
Bente Mæhlum

BENTE MÆHLUM

Kontor955 59 047bente.maehlum@stangeskovene.no
Stein Mæhlum

STEIN MÆHLUM

Lagersjef - verneombud960 15 997stein.maehlum@stangeskovene.no
Stine Wiik

STINE WIIK

Butikkekspeditør902 54 134stine.wiik@stangeskovene.no
Line Oppegård Steen

LINE OPPEGÅRD STEEN

Butikkekspeditør902 29 837line.oppegaard.steen@stangeskovene.no
Stein Erik Melby

STEIN ERIK MELBY

Butikkekspeditør902 46 374stein.erik.melby@stangeskovene.no
Roger Wiik

ROGER WIIK

Butikkekspeditør900 95 853
Fred Andre Wiik

FRED ANDRE WIIK

Selger - proff995 94 794fred.andre.wiik@stangeskovene.no
Marius Bahus Enerud

MARIUS BAHUS ENERUD

Logistikkmedarbeider960 16 348bjerke.kjorekontor@stangeskovene.no
Leif Bråthen

LEIF BRÅTHEN

Lager960 16 285
Jan Erik Sortnes

JAN ERIK SORTNES

Lager960 17 467
Morten Olsen

MORTEN OLSEN

Varemottak960 15 528
Kenneth Olsen

KENNETH OLSEN

Lager941 93 934kenneth.olsen@stangeskovene.no