Velg varehuset du ønsker å handle fra
Se priser og lagerstatus på alle varer

Høvellast Lillestrøm

Nordahl Bruns gate 10, 2004 Lillestrøm

Org. nr. 914 881 072 MVA

Telefon
64 84 04 00
E-post
post@hovellast.no
Åpningstider
Mandag - Fredag06:30 - 19:00
Lørdag09:00 - 15:00

Om oss

29. august 1935 etablerte Kjær & Co trelastutsalg på Sørenga i Oslo under navnet AS Høvellast. Sterk vekst første til behov for mer plass, og i 1981 ble hele virksomheten samlet på Grorud. I starten var det mest småkunder, men etter noen uker kom også storkunder som byggmestere og entreprenører. Åtte år senere etablerte vi en avdeling på Lillestrøm og i 1992 blir vi Byggmakker. I 1997 blir Høvellast kjøpt opp av Norgros AS og i 2000 flyttet vi inn i nytt og moderne varehus i Nordahl Brunsgate 10, hvor vi fortsatt holder hus. I mars 2015 kjøpte Stangeskovene AS oss, og vi tok tilbake navnet Høvellast.

Kontaktpersoner

Frode Fremstad

FRODE FREMSTAD

Daglig leder992 10 880frode@hovellast.no
Grete Nikolaisen

GRETE NIKOLAISEN

Økonomiansvarlig992 10 840grete@hovellast.no
Roy Ove Løken

ROY OVE LØKEN

Proffsjef469 11 277roy@hovellast.no
Anne-Mette Grønlund

ANNE-METTE GRØNLUND

Ordrekontor Proff992 10 809anne.gronlund@hovellast.no
Morten Tangen

MORTEN TANGEN

Ordrekontor Proff992 10 897morten.tangen@hovellast.no
Joakim Eskilsson

JOAKIM ESKILSSON

Uteselger Proff454 10 610joakim@hovellast.no
Per Porskog Nielsen

PER PORSKOG NIELSEN

Uteselger Proff910 01 499per@hovellast.no
Kjell Fedje

KJELL FEDJE

Proffsalg480 50 865kjell@hovellast.no
Bengt Gaska

BENGT GASKA

Selger interiør992 10 873bengt@hovellast.no
Torgrim Dybvik Melby

TORGRIM DYBVIK MELBY

Selger interiør992 10 873torgrim@hovellast.no
Camilla Huse

CAMILLA HUSE

Selger interiør992 10 873camilla@hovellast.no
Therese Lossius

THERESE LOSSIUS

Salgsleder butikk992 10 885therese@hovellast.no
Thor Einar Bø

THOR EINAR BØ

Konseptansvarlig verktøy og festemiddler952 80 545thor@hovellast.no
Roger Bergseteren

ROGER BERGSETEREN

Butikkselger Jernvare992 10 874roger@hovellast.no
Lasse Bakken

LASSE BAKKEN

Butikkselger Jernvare992 10 869lasse@hovellast.no
Marte Nystuen Kragtorp

MARTE NYSTUEN KRAGTORP

Ute/inneselger Proff970 19 055marthe@hovellast.no
Daniel Zmuda

DANIEL ZMUDA

Ute/inneselger Proff992 10 867daniel@hovellast.no
Line Figenschou

LINE FIGENSCHOU

Kasse648 40 400line@hovellast.no
Erlend Bekken

ERLEND BEKKEN

Selger Proff992 10 882erlend@hovellast.no
Hanne Nærby

HANNE NÆRBY

Selger Proff992 10 879hanne@hovellast.no
Svein David Gregersen

SVEIN DAVID GREGERSEN

Deltid Interiør992 10 873post@hovellast.no
Christoffer Martinsen

CHRISTOFFER MARTINSEN

Selger Trelast648 40 400christoffer@hovellast.no
Eirik Ihlen Iddmark

EIRIK IHLEN IDDMARK

Selger Trelast648 40 400post@hovellast.no
Tom Henry Lente

TOM HENRY LENTE

Selger trelast648 40 400post@hovellast.no
Jan Tore Holm

JAN TORE HOLM

Selger Trelast648 40 400post@hovellast.no
Tom Erik Sannerhaugen

TOM ERIK SANNERHAUGEN

Selger Trelast648 40 400post@hovellast.no
Tore Lundestad

TORE LUNDESTAD

Driftsansvarlig logistikk992 10 879tore@hovellast.no
Stian Nordstad

STIAN NORDSTAD

Innkjøp971 11 163stian@hovellast.no
Ingar Eldnes

INGAR ELDNES

Transportkoordinator992 10 883ingar@hovellast.no
Thomas Holstad

THOMAS HOLSTAD

Varemottak992 10 887thomas@hovellast.no
Marius Sunde Risberget

MARIUS SUNDE RISBERGET

Logistikkmedarbeider648 40 400post@hovellast.no
Øystein Fagerli

ØYSTEIN FAGERLI

Logistikkmedarbeider648 40 400post@hovellast.no
Ronny Jahr

RONNY JAHR

Logistikkmedarbeider648 40 400post@hovellast.no
Joakim Jahrmann

JOAKIM JAHRMANN

Logistikkmedarbeider648 40 400post@hovellast.no
Kåre Martin Nytrøen

KÅRE MARTIN NYTRØEN

Innleid sjåfør
Odd Kjell Enger

ODD KJELL ENGER

Innleid sjåfør
Martin Branderud

MARTIN BRANDERUD

Innleid sjåfør