GRESS-BUSKSAKS RY18GSA-0
Varenummer: 60070955RYOBI
Gress busksaks RY18GSA-0
Gress-og busksaks 18V ONE+.Kompakt og lettvektig,kun 1kg.Allsidig 2-i-1 funksjon trim buskbomen til perfeksjon med grenkapasitet opptil 8 mm med 200 mm bladet,eller klipp plenens kanter med 100 mm grassbladet med høykvalitetskniver for et presist resultat.Lav vibrasjon på kun 2,6ms2,lavt lydnivå på kun 75dB og slagrate pr.min på 1500.Gjør hagesaksen din til en allsidig gress-og busksaks med verktøyfritt bladbytte.Laserkuttede blad gir utmerket kuttekvalitet.Belagt,mykt grep for god komfort og kontroll.Kompatibel med Ryobis gress-og busksaks caddy.Batteri og lader medfølger ikke.En del av ONE+ systemet hvor ett batteri passer alle verktøy og hagemaskiner i 18V-serien.